naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

Jak szybko i skutecznie wycinać otwory w materiale? To bardzo proste! Wypróbuj specjalne oczkarki do obróbki druku, które skracają czas nałożenia nawet dużych oczek, a przy tym są niezwykle precyzyjne. Wykonane zostały z twardej stali narzędziowej, dzięki czemu wyróżniają się doskonałą wytrzymałością mechaniczną. Zrezygnuj z niepraktycznego wybijaka. Postaw na sprawdzone akcesorium, które znakomicie nadaje się do bannerów, odzieży, sztywnych tkanin itp. Nie wymaga częstych przeglądów i serwisu. Zapewnia cichą i wygodną pracę zarówno na stole, jak i podłodze.

Oczkarka Handy Press Penta dostępna w naszej ofercie jednym ruchem wycina otwór i zakuwa oczko. Jest przenośna i stabilna. Opcjonalnie pozwala stosować różne wkładki oczkujące: 10 i 12 mm. Stanowi nieocenione wsparcie w obróbce druku i wykończeniu gotowego produktu. Chętnie korzystają z niej profesjonaliści z branży odzieżowej, reklamowej, poligraficznej i wielu innych. W zestawie znajdują się: kadłub, głowica, linka podtrzymująca baner, pasek do oczek z dwiema torbami oraz 1000 sztuk oczek srebrnych.

Oczkarki do obróbki druku - kiedy warto po nie sięgnąć?

Jeśli chcesz w krótkim czasie wyciąć precyzyjne otwory w materiałach o różnej sztywności, oczkarka do obróbki druku sprawdzi się w tej roli doskonale. Nadaje się do tkanin i innych wyrobów o różnym przeznaczeniu. Z łatwością założysz metalowe oczka, estetycznie wykańczając banner, elementy odzieży czy artkuły promocyjne. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firm poligraficznych i reklamowych bez tego typu narzędzi.

Klasyczny wybijak czy młotek nie zawsze precyzyjnie wytnie otwór w materiale, dlatego warto zdecydować się na bardziej skuteczne rozwiązanie. Tak się składa, że w ofercie firmy Fastcom znajdziesz oczkarki ręczne do dużych oczek wykonane z solidnych surowców, odpornych na częstą eksploatację i uszkodzenia mechaniczne. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych ekspertów.