naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

Kup teraz

 

Atramenty Color-Max

Druk wielkoformatowy to technologia, która z pewnością nie jest obca osobom pracującym w agencji reklamowej. Dzięki niej można stworzyć plakaty, banery, billboardy oraz wiele innych produktów marketingowych. Do tego zadania potrzebne są nie tylko plotery, ale również specjalne tusze, takie jak np. atrament eco-solwentowy Color-Max. W naszym sklepie można go znaleźć w kolorze żółtym, czarnym, czerwonym oraz niebieskim.

Atramenty eco-solwentowe Color-Max - podstawowe informacje

W poligrafii oraz branżach reklamowych bardzo często stosuje się technikę druku wielkoformatowego, która opiera się na atramentach eco-solwentowych. Zarówno te od Color-Max, jak i innych producentów tworzy się na bazie organicznych rozpuszczalników. Doskonale nadają się do wydruków na powierzchniach PCV, a to dzięki dobrej przyczepności do materiału, a także odporności na działanie czynników zewnętrznych. Tusze nie ścierają się i zachowują pierwotne właściwości, w tym nasycenie i głębię koloru, przez długi czas. Wykonane przy ich pomocy banery reklamowe zdecydowanie odznaczają się wysoką jakością.

Czym wyróżniają się atramenty Color-Max?

W stworzeniu szyldów czy fototapet bardzo ważna jest jakość i wytrzymałość, a te zdecydowanie zapewniają atramenty Color-Max. Wysokiej klasy tusze eco-solwentowe są odpowiednikiem oryginalnego produktu Eco Sol Max marki Roland. Mają zbliżone do niego parametry: charakteryzują się bezwonnością, gwarantują nasyconą kolorystykę, a także nie zatykają i nie krzywią dysz w głowicach drukujących. W dodatku wyróżniają się wysoką pigmentacją, co zapewnia niskie zużycie tuszu.

Zalety atramentu eco-solwentowego Color-Max

Jedną z najmocniejszych stron atramentów eco-solwentowych Color-Max jest to, że zapewniają najwyższą jakość wydruku. Jednak to nie wszystko. Tusze te mają o wiele więcej zalet, m.in.:

- są w 100% mieszalne z produktami Bordeaux fuze eco,
- mają niski poziom zapachów,
- gwarantują nasyconą kolorystykę,
- wykazują się bardzo dobrymi właściwościami adhezyjnymi,
- cechują się trwałością przy zastosowaniach zewnętrznych do 2 lat,
- nie powodują zatykania ani krzywienia dysz w głowicach drukujących,
- są kompatybilne z oryginalnymi tuszami Eco Sol Max marki Roland.

Atramenty eco-solwentowe - zastosowanie

Tusze Color-Max zachwycają mocnymi i żywymi kolorami. Wykonane z najwyższą starannością wydruki eco-solwentowe są niezwykle wyraziste, zarówno jeżeli chodzi o tekst, jak i grafikę. Atramenty typu eco wykorzystuje się w szczególności w branży marketingowej. Świetnie sprawdzają się do wewnętrznych oraz zewnętrznych reklam. Przy ich użyciu można stworzyć m.in. plakaty, banery, kasetony, systemy wystawiennicze, naklejki, a także nadruki na koszulkach.

Warto zwrócić uwagę na to, że atramenty eco-solwentowe Color-Max nadają się do wydruków na różnych powierzchniach, co daje wiele możliwości. Z powodzeniem stosuje się je na takich materiałach, jak papier, folia, płótno czy materiał PCV. Stąd tusz ten można wykorzystać do stworzenia banerów w wielu miejscach publicznych, np. w galeriach handlowych, dworcach autobusowych lub restauracjach. Osoby, które potrzebują wykonać druki wieloformatowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną tuszy eco-solwentowych marki Color-Max. Atramenty dostępne są w atrakcyjnych kolorach. Zapraszamy do zakupów.