naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

moduly i narzedzia baner

Zajmujesz się tworzeniem atrakcyjnych wizualnie reklam? Działasz w branży opakowaniowej? A może oferujesz unikalne elementy wyposażenia wnętrz? Nowoczesne zaplecze technologiczne to podstawa Twojej pracy. Połącz sztukę tradycyjnego rzemiosła z zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie druku. Proponujemy plotery stołowe UV, które pozwolą Ci nanieść obraz o fotograficznej jakości na różne typy podłoża: plastik, papier, metal, szkło, ceramikę i inne. Zapewniają doskonałą głębię kolorów, a przy okazji zapobiegają rozmaitym defektom estetycznym, takim jak: pękanie atramentu, wykruszanie czy odpryskiwanie.

Dostępne w naszej ofercie drukujące plotery stołowe UV służą do tworzenia mało- i wielkoformatowych grafik do zastosowań wewnętrznych oraz outdoorowych. Pochodzą od wiodących w branży producentów, takich jak: Fujifilm, Mimaki czy Gunsjet. Wykorzystują innowacyjną technologię suszenia i utwardzania atramentu za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Nasze urządzenia nadają się zarówno do sztywnych, jak i elastycznych nośników.

Plotery drukujące stołowe Fujifilm, Mimaki i inne

Dlaczego warto zainwestować w plotery stołowe UV? Gwarantują szybkość i precyzję druku w dowolnej rozdzielczości, perfekcyjne nasycenie barwami, a przy tym łatwość obsługi i niskie koszty eksploatacji. Operatorzy urządzeń zwracają również uwagę na przyjazny i intuicyjny interfejs, dobrze widoczne kontrolki statusu zbiorników z atramentem oraz łatwość konserwacji głowicy. Niektóre modele umożliwiają drukowanie białymi i bezbarwnymi atramentami - bezpośrednio na różnych materiałach i z zachowaniem idealnego pozycjonowania.

Z naszej oferty chętnie korzystają profesjonaliści w branży reklamowej, opakowaniowej, wyposażenia wnętrz i wielu innych. Dostarczamy plotery drukujące stołowe Mimaki czy Gunsjet, które wzniosą na nowy poziom możliwości produkcji różnego typu materiałów i wyrobów. Wykorzystują technologię UV, a zastosowane głowice oraz wydajne silniki gwarantują doskonałe działanie w trybie ciągłym.