naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

Zakup nowych maszyn do zakładów poligraficznych to często ogromny wydatek. Dla wielu stanowi to zaporę uniemożliwiającą wejście na ten rynek. Zawsze jednak można postawić na plotery używane - w tym drukujące i tnące. W naszej ofercie znajdziesz wybór urządzeń z drugiej ręki w stanie technicznym pozwalającym na ich dalszą pracę. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z ofertą!

Dlaczego warto wybrać używane plotery?

Można wymienić wiele powodów, dlaczego warto zdecydować się na taki ruch. Przede wszystkim - to doskonały sposób na optymalizację kosztów wejściowych. Ceny nowych maszyn do drukarni - szczególnie dla początkujących przedsiębiorców - bywają zaporowe. Tymczasem wybór drukujących czy tnących ploterów, które są używane, to często zakup w pełni sprawnego sprzętu za dużo niższą kwotę. Urządzenia te często nie były wykorzystywane w typowej pracy zakładów poligraficznych.

Nierzadko są to egzemplarze demonstracyjne, dzięki czemu wiele z nich jest w idealnym stanie i wciąż pracuje na oryginalnych częściach. Co więcej - niektóre są nawet na gwarancji! Naturalnie - są także sprzęty działające wcześniej np. w drukarniach. Jednak tego typu używane plotery drukujące i tnące, nim trafią do powtórnej sprzedaży, przechodzą dokładny przegląd i wymienia się w nich wyeksploatowane elementy. W efekcie więc nabywasz wyposażenie zakładu, zdolne efektywnie posłużyć jeszcze przez dłuższy czas. Co więcej - nierzadko są to maszyny renomowanych marek, gwarantujące najwyższą jakość wydruku i doskonałą wydajność.

Nie tylko używany sprzęt - mamy także oprogramowanie!

Poza ploterami z drugiej ręki - zarówno tnącymi, jak i drukującymi, nasza firma oferuje też oprogramowanie przeznaczone do pracy z takimi urządzeniami. Dzięki temu możesz nabyć w atrakcyjnej cenie aplikacje gwarantujące intuicyjną obsługę zakupionych maszyn. Przejrzyj już teraz dostępne u nas używane sprzęty i zaoszczędź, wyposażając swój zakład w nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia! Jeśli masz wątpliwości dotyczące tych artykułów - skontaktuj się z obsługą. Chętnie udzielimy niezbędnych odpowiedzi na pytania do prezentowanej oferty.