naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

moduly i narzedzia baner

Szukasz trwałej i niezawodnej metody druku? W takim razie mamy ciekawą propozycję! W naszej ofercie znajdziesz plotery solwentowe, które zapewniają najtrwalszą jakość druku wielkoformatowego. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy różnorodne urządzenia, które można dopasować pod względem swoich potrzeb oraz wymagań.

Plotery solwentowe z Fastcom

Proponowane przez nas maszyny zapewnią wydruk w skali CMYK. Plotery solwentowe z naszej oferty cechują się świetnymi parametrami technicznymi, dzięki którym zwiększysz zyskowność produkcji materiałów reklamowych. W zależności od wybranego modelu możesz także stawiać na urządzenia o bardzo kompaktowej budowie, które zajmują niewiele miejsca.

Plotery solwentowe z Fastcom zapewnią świetniej jakości wydruki w dopasowanych do Państwa potrzeb wymiarze oraz czasie. Znajdziesz u nas urządzenia, które mogą drukować materiały o szerokości do aż 320 cm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Fastcom. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie do naszych urządzeń, doświadczony zespół z przyjemnością pomoże i rozwieje ewentualne wątpliwości.