naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

moduly i narzedzia baner

Plotery stołowe

Szukasz niezawodnych urządzeń do wykonywania próbek, a także produkcji seryjnej i masowej w branży znakowania, druku reklamowego i opakowań? Tak się składa, że w ofercie firmy Fastcom znalazły się plotery stołowe wyposażone w cyfrowy system cięcia realizowany poprzez frezowanie, wykrawanie czy bigowanie. Wykorzystują także technologię ładowania i zbierania, która może szybko zakończyć zlecenie. Wyróżniają się dużą prędkością i wysoką precyzją. Specjalny czujnik działający na podczerwień umożliwia wykonanie otworów o odpowiedniej głębokości.

Każdy dostępny w naszej ofercie ploter tablicowy spełnia wszelkie normy techniczne oraz standardy bezpieczeństwa. Służy do tworzenia materiałów reklamowych i użytkowych dla branży opakowań, reklamy, tekstyliów, kompozytów oraz samochodowej. Świetnie nadaje się do obróbki takich tworzyw, jak: naklejki, tektura falista, papier, karton, ABS, pianka, folia odblaskowa i magnetyczna itp. Zastosowane systemy - automatyczny podajnik arkuszy oraz wbudowana kamera CCD do dokładnego pozycjonowania obrazu na papierze - pozwalają wykonać każde zlecenie w krótkim czasie i na ograniczonej przestrzeni.

Plotery tnące stołowe - dlaczego warto w nie zainwestować?

W obrębie jednej maszyny możliwe jest wykonanie cięcia, bigowania, perforacji i znakowania. Plotery stołowe stanowią znakomity wybór dla branży graficznej, reklamowej i opakowaniowej do realizacji średnich i niskich nakładów. Na szczególną uwagę zasługuje zintegrowana konstrukcja oraz specjalny system ciągłości, który odpowiedzialny jest na transport i podawanie materiału. Pozwala zredukować koszty oraz zwiększyć wydajność produkcji.

W zależności od modelu plotery tnące stołowe przeznaczone są do wykonywania prób oraz produkcji na mniejszą i większą skalę. Charakteryzują się dużą precyzją podczas znakowania, dziurkowania i wycinania. Imponująca szybkość pracy to wynik inteligentnej technologii sterowania, zaawansowanego systemu napędów oraz nowoczesnego oprzyrządowaniem. Optymalna synchronizacja perforowania, bigowania i frezowania przekłada się na większą wydajność urządzenia. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym działem obsługi!