naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

Stworzenie naklejek na samochody wcale nie musi być takie trudne - wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie materiały. Do tego zadania doskonale sprawdzą się produkty wylewane oraz folie polimerowe kolorowe Metamark. Charakteryzują się zarówno trwałością, jak i odpornością na ścieranie, działanie rozpuszczalników, a także wysokie temperatury. Ponadto występują w wielu różnych odcieniach, co daje szeroki wybór możliwości. Materiały przeznaczone do cięcia tej brytyjskiej marki to prawdziwy strzał w dziesiątkę nie tylko do wykonania aplikacji na pojazdy, ale również grafiki okienne.

Folie wylewane i polimerowe Metamark - idealne do tworzenia naklejek samochodowych

Do wyprodukowania trwałych i świetnej jakości grafik niezastąpione okażą się folie Metamark do cięcia. Dzięki ich wysokiej elastyczności można je zastosować na wszelkich powierzchniach - zarówno tych płaskich, jak i zakrzywionych. W dodatku są bardzo proste w obróbce i w aplikacji, co pozwala znacząco przyspieszyć cały proces tworzenia naklejek. Te kolorowe materiały dostępne są w dwóch wersjach:

- polimerowe - idealne do aplikacji samochodowych i oznaczeń przemysłowych. Umożliwiają wykonane dokładnego cięcia, a także łatwe zarówno oklejenie, jak i odrywanie;

- wylewane - zapewniają długotrwałe zachowanie oryginalnych kolorów i trwałe wykończenie, a do tego są w pełni bezpieczne dla lakieru samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Materiały polimerowe oraz folie wylewane kolorowe Metamark nadadzą się do personalizacji pojazdów i do tworzenia aplikacji dla flot samochodowych.