naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

Laminator rolowy LP1700-R1

Kup teraz

Charakterystyka urządzenia

Laminator 1700-R1 to wynik pracy specjalistów z branży drukarskiej nad stworzeniem maszyny, która w największym stopniu spełnia oczekiwania i wymagania Klientów. Możliwość regulowania temperatury, prędkości oraz siły nacisku sprawiają, że laminator sprawdza się przy wykańczaniu nawet najbardziej wymagających prac.

  • Laminator służy do zabezpieczania wydruków typu ink jet jak i solwent, m. in.: laminowanie jednostronne, laminowanie z podkładem, naklejanie folii na płytę.
  • Laminator posiada dużą szerokość laminacji 1700 mm. Duża średnica wałka powoduje łatwiejsze nakładanie i prowadzenie materiałów a tym samym większą dokładność.
  • Maksymalna temperatura wałka to 60 st C. Temperatura ta powoduje, że klej w laminacie staje się bardziej plastyczny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znacznie lepszego efektu końcowego.
  • Jest prosty w obsłudze i posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań m.in. takich jak: ręczny system opuszczania wałka - precyzyjne i niezależne rozwiązanie, które nie wymaga podłączenia do zasilania.
  • Posiada bardzo prostą i sprawdzoną budowę, co minimalizuje jego awaryjność i pozwala na nieprzerwaną pracę. Jest łatwy w montażu i ma prosty i szybki serwis. Zaletą jest także duża dostępność części.

Dane techniczne

Tryb pracy na zimno i na ciepło

Wałki grzewcze jeden wałek grzewczy

Max szerokość laminacji 1680 mm

Szerokość mediów 1700 mm

Grubość mediów 25 mm

Max odległość miedzy rolkami 28 mm

Max temperatura 60 st C

Regulacja szybkości Płynna 0-7.0 m/min

Max prędkość 6 m/min

Max grubość 25 mm

Moc silnika 90 W

Zasilanie 220-240V/AC50Hz

Waga 200 kg

Pobór prądu 2000 W

Natężenie prądu 12A