naszemarki fuji mimaki gunsjet iecho metamark colormax

moduly i narzedzia baner

Dostępne w ofercie Fastcom plotery UV zapewniają wysoką jakość drukowania zarówno w trybie matowym, jak i błyszczącym. Urządzenia pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości efektów na różnych powierzchniach i formatach. Niektóre modele mają także funkcję wycinania, wykrawania, perforowania i lakierowania. Te poligraficzne maszyny pozwalają tanio tworzyć billboardy i reklamowe gadżety na potrzeby marketingu i handlu. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować niskie ceny drukarek. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami, wyboru tych dopasowanych do potrzeb, oraz składania zamówień.

Plotery UV - profesjonalny sprzęt do drukowania na wszystkim

Wszechstronność - to najważniejsza zaleta ploterów UV. Wydruki mogą być wykonywane praktycznie na każdym płaskim i sztywnym podłożu: szklanym, drewnianym, kompozytowym, plastikowym, ceramicznym, metalowym, tekstylnym, i innych, bez względu na fakturę i kształt. Fotograficzna jakość i estetyka wykonania wiernie odwzorowującą kolorystykę oraz nasycenie grafiki - to kolejne atuty tych maszyn. Warto je mieć! Reklama ma ogromną moc, to dzięki niej możemy docierać do nowych klientów i przedstawiać swoją markę “światu”, ale aby tworzyć przyciągające komunikaty, nie wystarczy pomysł, potrzebne są również wysokiej jakości maszyny, które pozwolą przelać interesującą koncepcję na papier lub inny materiał. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne plotery UV, dostępne w wielu modelach, które dopasujesz do swoich wymagań oraz potrzeb.

Plotery UV z Fastcom

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy różnorodne maszyny, które mogą drukować banery, bilbordy i inne reklamowe gadżety w szerokości druku do aż 5000 mm oraz grubości materiału do 150 mm (w zależności od modelu). Co więcej, opcja wydruku za pomocą tego typu urządzeń jest niezwykle korzystna cenowo. Plotery UV umożliwiają tworzenie materiałów reklamowych w kolorach CMYK, białym, a także przy zastosowaniu lakierów (werniksu). Oczywiście sama grafika, jest bardzo dobrze odwzorowana - nie występują pęknięcia czy też odpryski oraz zachowana jest wierność kolorystyczna.

Plotery UV - zastosowanie

W zależności od Twoich potrzeb oraz modelu urządzenia będziesz mógł dopasować je do wybranego przez siebie materiału i wydrukować na nim reklamę. Nasze plotery UV znajdują zastosowanie w przypadku m.in. plastiku, papieru, szkła, kamienia, marmuru, metalu, ceramiki, powierzchni zaokrąglonych i wielu innych. Dodatkowo wytrzymałe głowice drukujące, trwałe silniki i wysokiej jakości elementy sprawiają, że urządzenia te posłużą Ci przez dług czas i mogą działać w ciągłym trybie produkcyjnym. Proponowane przez nasz maszyny sprawdzą się m.in. w agencjach marketingowych bądź firmach, które same przygotowują materiały m.in. do budowania wizerunku swojej marki.

Nowa jakość wydruku z Fastcom

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite plotery UV, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami, oczywiście, jeśli nie wiesz, który będzie dla Ciebie najlepszy, to z przyjemnością podpowiemy i pomożemy. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia pozostałych produktów dostępnych w Fastcom - z nami wydrukujesz wszystko!