Charakterystyka urządzenia

SinoColor UV-740C to ekonomiczny ploter UV o szerokości roboczej 180 cm. Urządzenie oferuję druk 6 kolorami oraz kolorem białym za pomocą 2 głowic Epsona o zmiennej kropli od 1.5 – 21pl co pozwala przyspieszyć proces druku przy zachowani jakości. Technologia druku UV pozwala nam znacznie skrócić czas produkcji ze względu na gotowy wydruk do dalszej obróbki natychmiastowo po wydruku. Niskie koszty eksploatacyjne (głowica oraz system stałego zasilania) pozwalają na zwiększenie zyskowności produkcji. W standardzie ploter wyposażony jest w rozwijarkę, co gwarantuję stabilność i zachowanie wymiarów wydruku. Wykorzystanie kolorów light magenta i cyan poprawia kolorystykę i wygładza przejścia tonalne. Jest to idealne urządzenie dla osób chcących kupić swój pierwszy ploter lub drukujących sporadycznie.
 
Cechy główne:
- druk UV,
- ploter produkcyjny - 1,8 m szerokość zadruku,
- dwugłowicowy ploter CMYKLcLm + White,
- niskie koszty eksploatacyjne
 

Oprogramowanie

Profesjonalne i proste w obsłudze oprogramowanie dołączone do plotera to Ultra Print lub jako opcja dodatkowa Photo Print, które posiadają między innymi funkcje: nesting (opcja pozwalająca na umieszczenie kilku prac na jednym obszarze wydruku) i tilling (automatyczne dzielenie dużej pracy na panele odpowiadające szerokości zadruku) oraz wiele innych, przydatnych do przygotowania wydruku. W celu zwiększenia produktywności maszyny zastosowano funkcję SMART PRINT - funkcja opuszczania białej przestrzeni.

Interfejs USB z opcją zmiany ustawień podczas druku (w czasie rzeczywistym) niektórych parametrów takich jak feed, kalibracja bidirection oraz innych opcji.