Nie pozwól aby Twój ploter został w tyle.

System konwersji plotera solwentowego do druku UV

System Colorific Lightbar zmieni twój ploter w supernowoczesny system druku w technologii UV za jedynie ułamek kosztów, które musiałbyś przeznaczyć na zakup kompletnego plotera UV.

Wielkoformatowy druk, który nie wymaga laminowania. To idealne rozwiązanie, które zapewnia oszczędność czasu, wykańczania materiałów, a przede wszystkim oszczędność pieniędzy dla firm zajmujących się produkcją plakatów, reklam sklepowych, roll-up-ów, itp. Colorific UV jest następną generacją w technologii atramentów.

Wykorzystując wieloletnie badania nad technologią Lightbar, Colorific ogłosił wprowadzenie na rynek swojego pierwszego urządzenia w szerokim formacie, z UV640PC.1,6 m (64 "). Drukarka łączy w sobie jednocześnie zalety atramentów rozpuszczalnikowych (solwentowych) oraz atramentów utwardzanych promieniami UV, aby zapewnić realną, ekonomiczną alternatywę dla lateksu.

Zasada działania

Materiał, który zadrukowujesz jest prowadzony od plotera przez panel świetlny UV, utwardzający druk. Po przejściu przez Lightbar aplikacja jest w pełni utwardzona i gotowa do natychmiastowego zastosowania.