Ploter Roland Texart RT-640

 

Roland Texart RT-640

Charakterystyka urządzenia

Nowy produkt marki Roland przeznaczony do druku sublimacyjnego. Możliwość drukowania na tkaninach oraz banerach tekstylnych. Dzięki nowym atramentom ploter Texart zapewnia wyraziste i żywe kolory oraz głęboką czerń. Ploter dostępny jest w dwóch konfiguracjach atramentu: w 4 kolorach (CMYK) lub 8 kolorach (CMYKLcLm + pomarańczowy + fioletowy). Atramenty pomarańczowe i fioletowe zwiększają gamę kolorów i pozwalają osiągnąć wyjątkowe czerwienie, pomarańcze, głębokie błękity oraz fiolety. Light cyan i light magenta zapewniają subtelne stopniowanie i wyjątkową szczegółowość.

Dzięki technologii kontroli druku osiągnięto niezwykłą jakość, jak i szczegółowość wydruku. Regulacja posuwu mediów z przodu i z tyłu oraz zoptymalizowana moc wentylatora zapewnia odpowiednie podawanie materiału. Najnowsza głowica wyrzuca krople w siedmiu różnych rozmiarach, co pozwala uzyskać precyzyjne obrazy oraz drukuje w odbiciu lustrzanym, co eliminuje niedociągnięcia przy druku dwukierunkowym (efekt bandingu). Dodatkowo Roland Intelligent Pass Control Technology zapewnia gładkie przejścia miedzy pasmami i jednolite kolory.

Połączenie

Roland Texart RT-640 wyposażone jest w złącze sieciowe 100Mb/s umożliwiające szybkie połączenie i łatwe zarządzanie.

Odbieranie mediów

Ploter Roland Texart RT-640 został w standardzie wyposażony w bardzo wydajną nawijarkę do odbierania zadrukowanych mediów.

Oprogramowanie

Do pracy z ploterem mamy do wyboru dwa programy RIP. ErgoSoft Roland Edition oferujący pełną gamę specyficznych funkcji przy drukowaniu na materiałach tekstylnych oraz Roland Versa Works zapewniający prostą i intuicyjną pracę dla początkujących użytkowników.