Ploter Roland seria VG

Roland TrueVIS VG-540 / 640

Kup teraz

lotery drukująco-tnące serii TrueVIS SG
Przyszłość Twojego biznesu zaczyna się tutaj!

Buduj swój biznes z ploterami serii TrueVIS SG. Modele TrueVIS SG-540 i SG-300 to kwintesencja jakości, niezawodności i możliwości marki Roland w przystępnej cenie.
To nowa era niesamowitej ostrości kolorów, zaawansowanego druku i funkcjonalności cięcia. Seria TrueVIS SG zawiera nowe, przyjazne dla użytkownika funkcjonalności, które usprawniają cały proces produkcyjny.
Niezależnie, czy zaczynasz dopiero swój biznes w świecie wielkiego formatu, czy chcesz rozszerzyć swoją produkcję, plotery TrueVIS SG pomogą ci osiągnąć sukces.

Jakość

Zachwyć swoich klientów wyjątkową jakością!

Twórz wydruki o wyśrubowanej jakości, z niespotykanie wyrazistymi kolorami, wykończeniem w wysokim połysku, przy jednoczesnej imponującej prędkości druku. Osiągniesz to dzięki głowicom najnowszej generacji FlexFire i atramentom TrueVIS.

Wszechstronność

Drukuj i tnij tak jak chcesz – dla większej korzyści!

Najbardziej zaawansowana technologia zintegrowanego druku i cięcia, obejmująca nową karetkę tnącą i uchwyt noża, rozszerza możliwości wykorzystania różnorodnych mediów i tworzenia skomplikowanych aplikacji. Idealny wydruk i perfekcyjne cięcie powodują, że plotery TrueVIS SG świetnie sprawdzają się w produkcji: bannerów, oznaczeń, naklejek, personalizacji odzieży, grafiki okiennej, ściennej, samochodowej itp.

Łatwe w użyciu

Urządzenia Roland TrueVIS SG są łatwe w instalacji i intuicyjne w użytkowaniu. Posiadają nowe funkcje, które czynią druk jeszcze szybszym i prostszym.

Używając Roland DG Mobile Plan możesz obsługiwać urządzenie zdalnie z komórki lub tabletu: zarządzać procesem produkcji, funkcjami czyszczenia i kolejką wydruków próbnych.

Oprogramowanie RIP VersaWorks Dual dołączone do plotera, wykorzystuje silniki PDF i PostScript do tworzenia skomplikowanych plików z efektem przezroczystości, warstwami i innymi efektami specjalnymi. VersaWorks Dual zawiera również użyteczne funkcje, takie jak łączenie prac, dzielenie pliku, drukowanie zmiennych danych, krok i powtórz, wbudowany kalkulator zużycia atramentu.

Wydajność

Do 60% szybciej!*

Głowice najnowszej generacji - FlexFire zapewniają szerszy pas zadruku i wyjątkową jakość.

Zintegrowana funkcja druku i cięcia pozwala na automatyczny druk, repozycjonowanie i cięcie grafiki, bez potrzeby manualnej interwencji. Seria SG używa atramentów w 500 ml workach, które optymalnie pasują do urządzenia, co wpływa na ułatwienie obsługi oraz użytkowanie bez bałaganu i z mniejszą ilością odpadów.

*W zależności od trybu drukowania nawet do 60% szybciej niż seria VERSA CAMM SP-i.

Wartość

Szybki zwrot inwestycji.

Konkurencyjna cena ploterów serii TrueVIS SG i ich funkcjonalność wpływają na szybki zwrot inwestycji. Zintegrowanie w jednym urządzeniu funkcji druku i cięcia pozwala zaoszczędzić na przestrzeni, nie wymaga specjalistycznych podłączeń i dodatkowych urządzeń. A wyjątkowa jakość maszyn Roland gwarantuje zadowolenie przez lata.

 

Specyfikacja

 
Model VG2-640 VG2-540
Metoda druku Głowica piezoelektryczna
Nośniki Szerokość 315 do 1625 mm 275 do 1371 mm
Grubość Maks. 1,0 mm z powłoką, do druku
Maks. 0,4 mm z powłoką i 0,22 mm bez powłoki, do cięcia
Średnica zewnętrzna rolki Maks. 210 mm
Masa rolki Maks. 40 kg Maks. 30 kg
Średnica gilzy *1 76,2 mm lub 50,8 mm
Szerokość druku/cięcia *2 Maks. 1600 mm Maks. 1346 mm
Atrament Typ Atrament TrueVIS TR2, torebka 500 ml (biały 250 ml)
Kolory Osiem kolorów (cyjan, magenta, żółty, czarny, jasny cyjan, jasna magenta, jasna czerń i biały)
Osiem kolorów (cyjan, magenta, żółty, czarny, jasny cyjan, jasna magenta, jasna czerń i pomarańczowy)
Cztery kolory (cyjan, magenta, żółty i czarny)
Rozdzielczość druku (punktów na cal) Maks. 1200 dpi
Prędkość cięcia 10 do 300 mm/s
Siła nacisku cięcia*3   30 do 500 gf
Ostrze Typ Ostrze Roland serii CAMM-1
Przesunięcie 0,000 do 1,500 mm
Rozdzielczość oprogramowania (podczas cięcia) 0,025 mm/krok
Dokładność odległości (podczas druku)*4*5 Błąd mniejszy niż ± 0,3% przebytej odległości lub ± 0,3 mm, w zależności od tego, która wartość jest większa
Dokładność odległości (podczas cięcia)*4 Błąd mniejszy niż ± 0,4% przebytej odległości lub ± 0,3 mm, w zależności od tego, która wartość jest większa W przypadku wykonania korekty odległości (gdy wprowadzono ustawienie [CUTTING MENU] - [CALIBRATION]): Błąd mniejszy niż ±0,2% przebytej odległości lub ± 0,1 mm, w zależności od tego, która wartość jest większa
Powtarzalność (podczas cięcia) *4*6 ± 0,1 mm lub mniej
Dokładność wyrównania dla druku i cięcia *4 ±0,5 mm lub mniej
Dokładność wyrównania dla druku i cięcia przy ponownym ładowaniu materiału*4*8 Błąd mniejszy niż ± 0,5% przebytej odległości lub ± 3 mm, w zależności od tego, która wartość jest większa

System grzania nośnika*9

Nastawa temperatury grzałki druku: 30 do 45°C Temperatura nastawy dosuszacza: 30 do 50°C
Łączność Ethernet (100BASE-TX/1000BASE-T, automatyczne przełączanie)
Funkcja oszczędzania energii Automatyczna funkcja uśpienia
Wymagania dotyczące zasilania Prąd zmienny 100 do 120 V ±10%, 8,0 A, 50/60 Hz lub prąd zmienny 220 do 240 V ±10%, 4,1 A, 50/60 Hz
Pobór mocy Podczas pracy Ok. 1090 W
Tryb uśpienia Ok. 40 W
Poziom hałasu Podczas pracy 63 dB (A) lub mniej
W trybie gotowości 53 dB (A) lub mniej
Wymiary (z podstawą) 2945 [szer.] x 730 [gł.] x 1310 [wys.] mm 2685 [szer.] x 730 [gł.] x 1310 [wys.] mm
Masa (z podstawą) 204 kg 188 kg
Warunki pracy Włączony Temperatura: 20 do 32°C, wilgotność: 35 do 80%RH (bez kondensacji)
Wyłączony Temperatura: 5 do 40°C, wilgotność: 20 do 80%RH (bez kondensacji)
W komplecie Oprogramowanie VersaWork 6 RIP, specjalne stojaki, kabel zasilający, zaciski nośnika, uchwyt nośnika, ostrze wymienne do noża odcinającego, instrukcje obsługi itp.