Ergosoft PosterPrint14 - oprogramowanie ripujące

PosterPrint14 - ErgoSoft - Oprogramowanie ripujące

Kup teraz

Podstawowe informacje     

Oprogramowanie PosterPrint14 firmy ErgoSoft przeznaczone jest dla firm świadczących usługi druku wielkoformatowego.

Wdrażając oprogramowanie PosterPrint14 w swojej firmie przejdziesz na najwyższy poziom jakości świadczonych przez Ciebie usług, dzięki któremu będziesz miał do dyspozycji zaawansowane narzędzia do kontroli jakości produkcji, zachowania urządzenia oraz kalkulacji kosztów wydruków.

Oprogramowanie cechuje unikalna funkcjonalność oparta na wizualnym systemie realizacji prac - niespotykanym w konkurencyjnych produktach oraz prostota użytkownia.

20 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji czyni firmę ErgoSoft jednym z najlepszych dostawców rozwiązań w dziedzinie druku i zarządzania kolorem.

JobComposer

Jest to podstawowy moduł od którego rozpoczniesz pracę z aplikacją. Moduł posiada opcje impozycji, obracania, przycinania, dzielenia prac oraz tak zaawansowane opcje jak zarządzanie kolorami, zamianę kolorów specjalnych oraz przydzielania profili które nie zostały załącząne do pracy w celu dokładniejszego odwzorowania kolorystycznego.

Dodatkowo aplikacja umożliwia zmianę proporcji użytych barwników podczas końcowej reprodukcji, modyfikację sygnałów CMYK wysyłanych do urządzenia i wiele innych wspomagających Twoją pracę.

Dedykowane sterowniki dla Twojego urządzenia pozwalają na swobodną zmianę parametrów wydruku takich jak rozdzielczość, wielkość kropli, ilość pasów, posuw materiału, temperatury systemu dogrzewania oraz zaawansowanych opcji udostępnianych przez niektórych producentów urządzeń na przykad w przypadku firmy Roland funkcji Intelligent Pass Control.

PosterPrint - JobComposer