Folie wylewane METAMARK BANER

Długookresowe folie samochodowe (CarWrapping)

Folie wylewane: MD-X

Kup teraz
 
 
Folia polimerowa
 
 
 
 

 

 

Specyfikacja

MD-X to ultraelastyczna folia do oklejania samochodów która znakomicie przyjmuje atrament i zapewnia uzyskanie wysokojakościowych wydruków. Łatwo się nakłada i pozwala usuwać się w całości z oklejonej powierzchni, nie pozostawiając resztek. 

Ta najnowocześniejsza technologicznie folia dostępna z klejem kanalikowym - systemem METAScape – umożliwiającym uwalnianie powietrza spod materiału, dostępna jest także ze specjalnie dopasowanym laminatem MetaGuard-X.

Materiał powraca do pierwotnej formy jedynie w 3% i to dopiero w bardzo wysokiej temperaturze!

 

 

Laminat wylewany MG-X

 Kup teraz

 

Specyfikacja

METAMARK MG-X do laminowania mediów cyfrowych ,w szczególności do MD-X foli wylewanej, system ten zapewnia gwarancję stabilności wymiarowej i bezproblemowego stosowania na powierzchniach 3D, krzywych złożonych i wgłębień. Klej Apex na bazie rozpuszczalnika zapewnia wysoką wydajność, i nadaje się do laminowania na zimno. Druki wykończone z MetaGuard X zapobiegają ścieraniu, zachowują trwałość koloru.

 

 

Folie kolorowe polimerowe: M7 Series

Cechy charakterystyczne :
temperatura aplikacji +5 do +60
okres składowania 2 lata
odpornośc na temperaturę -30 do +110
trwałość przy ekspozycji zewnętrznej :czarna/biała 8 lat , kolorowa 7 lat , metalizowana 5 lat
siła sklejania po 20 min 15N/25mm ; po 24h 20N/25mm

Specyfikacja

Metamark M7 to wysokiej jakości samoprzylepna folia polimerowa , o grubości 70 micronów . Klej pernamentny na bazie rozpuszczalnika . Nadaje się do zastosowań na pojazdach , witrynach , oknach , itp.  na zewnątrz i wewnątrz.