Folie wylewane METAMARK BANER

Folie wylewane

Folia polimerowa

Folie wylewane MD-X 7 letnie
MD-X to folia wylewana dopasowująca się do najbardziej wymagających powierzchni, dzięki czemu nadaje się do całkowitego oklejania pojazdów i nie tylko. Metamark MD-X znakomicie przyjmuje atrament i zapewnia uzyskanie wysokojakościowych wydruków. Łatwo się nakłada, a dzięki systemowi Apex-Opaque pozwala usuwać się w całości z oklejonej powierzchni, nie pozostawiając resztek kleju. Folia posiada klej kanalikowy z systemem METAScape – umożliwiającym uwalnianie powietrza spod materiału. MD-X to vinyl o grubości 50 mikronów i trwałości 7 lat, doskonale sprawdzający się w ploterach solwentowych, lateksowych i uv.

 

MD-C – folie wylewane 10 letnie
MD-C to wysokiej jakości folia wylewana przeznaczona do oklejania całych pojazdów i nie tylko. MDC wykorzystuje technologię MetaGlide – mikrokanałowy system uwalniania powietrza nowej generacji zapewniający optymalną wydajność przy zwiększonym repozycjonowaniu i zwiększonej sile klejenia. Daje to całkowitą pewność podczas aplikacji w przetłoczeniach.
MDC to vinyl o grubości 50 mikronów i trwałości 10 lat, doskonale sprawdzający się w ploterach solwentowych, lateksowych i uv.

Folie MDX:

Folie MDC:

 

MD-X-100 - folia biała połysk , klej kanalik blockout pngegg 100

MD-XB-100 - folia biała połysk , klej blockout  

MDC-100 - folia biała połysk , klej kanalik blockout pngegg 100

MDC-B - folia biała połysk , klej blockout pngegg 100