Plotery
 

 

 

 

 

           

 

MD-100(POŁYSK)/MD-101(MAT)  Zobacz cenę!

 

MD-100/MD-101

Ta monomeryczna folia o odporności 3 lat jest odpowiednia do krótkich i

średnioterminowych zastosowań zewnętrznych jak: reklamy, punkty sprzedaży i

 inne tego typu aplikacje promocyjne. 

 

Folia o grubości 100 mikronów jest łatwa w nanoszeniu na płaskie panele, ale może być wykorzystywana także na powierzchniach lekko zakrzywionych. Wykończenie w jasnej bieli umożliwia uzyskanie wspaniałych odwzorowań kolorystycznych na ploterach solwentowych, ekosolwentowych, lateksowych oraz ploterach UV. 

 

Istnieje również wersja z szarym klejem.

 

MD-5  

 

MD-5

 

Winyl o grubości 70 mikronów, na kleju repozycjonowalnym, dostępny także w wersji z klejem kanalikowym - systemem METAScape – umożliwiającym uwalnianie powietrza spod materiału. Doskonale nadaje się do zadruku na ploterach solwentowych, ekosolwentowych, lateksowych i UV.

 

Metamark MD5 znakomicie przyjmuje atrament i zapewnia uzyskanie wydruków o bardzo wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

MD-X  Zobacz cenę!

 

MD-X

 

MD-X to ultraelastyczna folia do oklejania samochodów która znakomicie przyjmuje atrament i zapewnia uzyskanie wysokojakościowych wydruków. Łatwo się nakłada i pozwala usuwać się w całości z oklejonej powierzchni, nie pozostawiając resztek. 

 

Ta najnowocześniejsza technologicznie folia dostępna z klejem kanalikowym - systemem METAScape – umożliwiającym uwalnianie powietrza spod materiału, dostępna jest także ze specjalnie dopasowanym laminatem MetaGuard-X.

 

Materiał powraca do pierwotnej formy jedynie w 3% i to dopiero w bardzo wysokiej temperaturze!

 

 

 

 

 

MD-CR  Zobacz cenę!

 

MD-CR

 

Optycznie czysta poliestrowa folia okienna Metamark MD-CR zapewnia krystaliczną przejrzystość po nałożeniu na przezroczyste powierzchnie. Doskonale spełnia swoją rolę w grafikach architektonicznych, aplikacjach wystawowych, czy też wyświetlaczach.

 

Może być aplikowana na mokro i usunięta bez pozostałości w przeciągu nawet pół roku. 

Odpowiednia do zadruku na ploterach solwentowych i ekosolwentowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

MD-SC  

 

 

MD-SC

Folia PCV wykorzystująca zjawisko przyciągania elektrostatycznego (static cling) - bez kleju, idealna do krótkoterminowych zastosowań - na przykład etykiet informujących o czasowych promocjach, gdy potrzebujesz częstych zmian lub po prostu gdy chcesz mieć możliwość przeniesienia ekspozycji w inne miejsce.

 

Grubość folii to 170 mikronów.

 

Dostępna w kolorze białym, lub przezroczysta. Idealna do zadruku na

ploterach solwentowych i ekosolwentowych.

 

 

 

MD-FL  

 

MD-DL

Metamark oferuje wysokojakościowe banery o różnej grubości i zastosowaniu, powlekane oraz laminowane, od wykończenia satynowego po jasną biel, odpowiednie do zadruku na ploterach solwentowych, ekosolwentowych, UV oraz lateksowych.

 

 

 

 

 

 

MD-BS/MD-BG  

 

MD-BG_BS

Folie MD-BS lub MD-BG o grubości 65 mikronów, to winyle do zadruku na ploterach solwentowych i ekosolwentowych, metaliczne, o wykończeniu w błyszczącym srebrze lub złocie. Dostępne również odpowiedniki o wykończeniu w postaci szczotkowanej - matowej.

 

Obydwa rodzaje mają kolor na odwrocie identyczny z tym na froncie. Ich trwałość w warunkach zewnętrznych to 5 lat!